Skip to main content
استفاده از سامانه ارسال پیام کوتاه جهت تبلیغات

استفاده از سامانه ارسال پیام کوتاه جهت تبلیغات

روش معمول ارسال پیام کوتاه از طریق گوشی همراه و با نگارش پیام و ارسال آن به فرد دیگر امکان پذیر است اما روش های دیگر ارسال پیام کوتاه می تواند ارسال از طریق پیام متنی تلفن و فرستادن به افراد زیادی در بستر اینترنت صورت گیرد که با استفاده از سامانه ارسال پیام کوتاه این کار انجام می شود. سامانه ارسال پیام کوتاه همراه با بقیه ابزارهای بازاریابی باعث ایجاد ارتباط موثر بین مصرف کننده و تامین کننده کالا و خدمات می گردد استفاده از پیامک و ارسال از طریق یک سامانه ارسال پیام کوتاه ثابت ایجاد ارتباط زیادتر شده و اطمینان مخاطب بیشتر جلب می گردد. ارتباط داشتن دو سویه بین مخاطب و فرستنده پیام از طریق پنل ارسال پیام کوتاه یاهمان پنل اس ام اس امکان پذیر است.
باتوجه بررسی های صورت گرفته و طبق آمار تقریبا 98 درصد از پیام های تبلیغاتی به صورت اس ام اس دیده می شود در صورتی که پیام های ایمیلی تنها مقدار 22درصد قابل دید می باشد و افراد تمایل کمتری به خواندن پیام های تبلیغاتی ایمیلی دارند. سامانه ارسال پیام کوتاه دارای امکانات و مزایای متعددی جهت استفاده می باشد، افراد دارای کسب و کار به راحتی می توانند مقدار اثر گذاری پیامک تبلیغاتی ای را که جهت مصرف کننده ارسال می کنند بیازمایند. دراین حالت بازاریاب شما هستید و مصرف کننده آن سوی خط تلفن همراه خود وجود دارد.

همان طور که در مطالب قبلی عنوان کردیم، ارسال اس ام اس از طریق فرستادن پیامک انبوه به وسیله سامانه ارسال پیام کوتاه دارای مزیت های زیادی است و محبوبیت بسیاری بین جامعه دارد و باعث جذب افراد زیادی در این زمینه به سمت پیامک تبلیغاتی و در آخر محصول و یا خدماتی که شما قصد معرفی آن دارید، می گردد. بهره گیری از سامانه ارسال پیام کوتاه شخصی جهت ارسال پیامک انبوه راه بسیار موثری برای نتیجه بخش بودن فروش و جهت پیدا کردن مصرف کننده اصلی است این روش راه موثری برای جلب نمودن اعتماد مشتری، معرفی برند و ایجاد تاثیر گذاری تبلیغ جهت محصول می باشد.  سامانه ارسال پیام کوتاه می تواند در بهره برداری از مسائل تبلیغاتی بسیار موثر و اثر گذار باشد ولی نباید فواید دیگر آن از جمله ارسال اطلاع رسانی که بخش عمده ای از استفاده آن می باشد را در نظر نداشت.

اشتراک گذاری

همان طور که در مطالب قبلی اشاره شد مقدار دیده شدن اس ام اس نسبت به ایمیل بسیار بیشتر است و درصد دیده شدن توسط اس ام اس و پیام کوتاه بسیار بالاتر از انتقال پیام به وسیله اینترنت است. سامانه ارسال پیام کوتاه راه ارتباطی و مهم برای فروش های بیشتر و فعالیت های همزمان را فراهم می کند. داشتن سامانه ارسال پیام کوتاه به صورت شخصی دارای امتیازات بالایی است که سبب اطمینان و جلب مشتری همیشگی برای محصول و خدمات شما می شود. مخاطب زمانی که از یک شماره مخصوص پیام دریافت کند متوجه شما شده و زودتر جذب می گردد تا این که هر بازه زمانی شماره ناشناسی به اون پیام دهد و تشویق به خرید و یا معرفی محصول خود کند. اعتماد و ایجاد اطمینان رمز اول ماندگاری و جلب مخاطب است. به همین دلیل در اولین مرحله برای اثرگذاری بیشتر، باید یک سامانه ارسال پیام کوتاه خصوصی را برای خود فراهم کنید.


    ایجاد سامانه ارسال پیام کوتاه و دسترسی مستقیم به مخاطب


بحث یافتن مخاطب و ایجاد ارتباط همیشگی برای معرفی محصولات و خدمات یکی از اصول اولیه برای هر کاری می باشد. این که چگونه مخاطب را همیشه در دسترس داشته باشید و بتوانید در هر زمان و مکانی به معرفی محصولات و خدمات جدید بپردازید جز مسائلی است که به وسیله سامانه ارسال پیام کوتاه و دردسترس داشتن شماره های مخاطبان به راحتی فراهم می شود. شما توسط سامانه ارسال پیام کوتاه می توانید علاوه بر ارسال پیام به مخاطبان همیشگی خود در جلب کردن افراد، مخاطبان و مشتریان جدید نیز اقدام کنید. البته اگر پیامک شما جذاب باشد به وسیله مخاطبان قبلی به شکل زنجیره وار ارسال شده و خود به خود باعث جلب افراد زیادی به سمت شما می گردد. که این به مهارت و ترفندهای نوشتاری پیامکی و معرفی خدمات و محصولات توسط شما بستگی دارد.
در مطالب بعدی در مورد ارسال پیامک از طریق اینترنت توسط سامانه ارسال پیام کوتاه می پردازیم.

سامانه ارسال پیام کوتاه دارای امکانات زیادی است که که در مطالب قبلی به آن ها اشاره شد از جمله مزایای سامانه ارسال پیام کوتاه جنبه تبلیغاتی جهت محصولات و خدمات ارائه شده توسط صاحبان کسب و کار است. یکی از مزایای سامانه ارسال پیام کوتاه سنجش مقدار تاثیر پیامک تبلیغاتی و یا ارزیابی محصول توسط مخاطب و مشتریان است. شما به عنوان یک فروشنده محصول یا ارائه دهنده خدمات با یک پرسش از مقدار مرغوبیت و محبوبیت کالای خود به تمام مشتریان خود می توانید آماری را کسب کنید و بر فروش بیشتر و ارائه آن درآینده دوباره اقدام کرده یا محصول مورد نظر را از کنار بگذارید و به دنبال ارائه اجناس جدید باشید بنابراین سامانه ارسال پیام کوتاه می تواند به راحتی جنبه آماری و تحقیقاتی نیز برای شما پیدا کند و با تاثیری که از مخاطب می گیرید کیفیت و نوع فروش خود را تغییر دهید.


    پیشرفت مقدار ارزش تبلیغات با سامانه ارسال پیام کوتاه


ارسال پیام تبلیغاتی جهت فروش از طریق سامانه ارسال پیام کوتاه ثابت و مشخص فروشگاه شما باعث می گردد که توجه مخاطب و مصرف کننده خود را به سمت فروشگاه و مرکز شما جلب کند و با ورود مشتری به داخل مغازه و فروشگاه شما امکان خرید محصولات دیگر نیز برای او فراهم می گردد در این حالت سبد خرید مشتری گسترده تر شده و بیشتر از زمان آنلاین بودن از شما خرید می کند. بنابراین جذابیت یک تبلیغ باعث خرید محصولات مختلف و جانبی دیگری از سوی مصرف کننده می شود که این عمل می تواند باعث رونق کسب و کار شما گردد. از جنبه دیگر پیام کوتاه از طریق سامانه ارسال پیام کوتاه دسترسی افراد زیاد به فروشگاه و مرکز خرید شماست امکان این وجود دارد مصرف کننده شما در شهر دیگری قرار داشته باشد که دسترسی به فروشگاه شما برای او امکان پذیر نباشد ولی با پیام شما اعلام نیاز کند و بتواند محصول شما را به شکل تلفنی و یا پیامکی خرید نماید بنابراین بازه گستره خرید از طریق سامانه ارسال پیام کوتاه نیز جنبه دیگر این سامانه است.

دیدگاه بگذارید

avatar

مطالب مرتبط

  • بانک داری و استفاده از پنل اس ام اسبانک داری و استفاده از پنل اس ام اس یکی از تئوری های جدید که باعث جلب توجه محققان مختلفی قرار گرفته است بحثی در مورد استفاده از تکنولوژی جهت افراد مختلف است که توسط دیویس ارائه شده است." او اعتقاد […]
  • نگرشی بر استفاده پیامک تبلیغاتی و میزان ضریب نفوذ در ایراننگرشی بر استفاده پیامک تبلیغاتی و میزان ضریب نفوذ در ایران از جمله بخش های پراستفاده و محبوب امروزی که به شکل شخصی از آن بهره برده می شود استفاده از تلفن همراه است. به شکلی که در بسیاری از نقاط دنیا افراد استفاده کننده از […]
  • علت عدم دریافت پیامک تبلیغاتی چیست؟علت عدم دریافت پیامک تبلیغاتی چیست؟ شاید شما هم جز کسانی باشید که تا به حال برای استفاده از آگاهی یا اطلاع رسانی، تبلیغ و ... پیامک تبلیغاتی را امتحان کرده باشید قصد ارسال پیامک انبوه به شمارهای مشخص […]
  • امکانات سامانه ارسال پیام کوتاهامکانات سامانه ارسال پیام کوتاه در مورد سامانه ارسال پیام کوتاه در مطالب قبلی توضیحاتی داده شد و اما ویژگی های اصلی که باعث تمایز سامانه ارسال پیام کوتاه می گردد کدامند؟ از جمله امتیازات اصلی […]
اشتراک خبرنامه پیامکی
×
اشتراک خبرنامه ایمیلی
×