Skip to main content
متن پیامک تبلیغاتی

متن پیامک تبلیغاتی

متن پیامک تبلیغاتی شما باید ویژگی های خاص و منحصر به فرد و متمایز و مزایای محصول را در برداشته باشد و صرفا محصول را تبلیغ نکند به این نکته توجه داشته باشید که میزان جلب نظر افراد زمانی به سمت محصول شما خواهد آمد که تمایزی از آن با دیگر محصولات ببیند و یا ویژگی منحصربه فردی از آن باعث تحریک کردن مخاطبان به خرید شود در غیر این صورت صرفا فرستادن پیامک تبلیغاتی در مورد یک محصول تاثیر آن چنانی برروی افراد نخواهد گذاشت.
در پیامک تبلیغاتی خود از مفاهیم سخت و لغات گنگ استفاده نکنید باید این کلمات برای مخاطب شما جذاب باشد از کلماتی استفاده کنید که هم باعث جلب توجه مخاطبان شود و به شکلی احساس صمیمت بین شما و مشتری برقرار کند و حس کنجکاوی او را جهت محصول برانگیزید. استفاده از پیامک هایی با زبان محاوره تاثیر زیادی دارد. بنابراین می توانید در متن پیامک های تبلیغاتی از کلمات و زبان محاوره ای بهره ببرید. نوع کلام و لحن پیامک تبلیغاتی شما می تواند نقش تعیین کننده در میزان اثرگذاری بر مخاطب و جلب نظر او داشته باشد. متن بلند و بالا جذابیتی برای مخاطب ندارد و طبق تحقیقات متن های کوتاه و با جملات صریح تاثیرگذاری بیشتری دارند.

    نتیجه ای ایده آل با اصول متن پیامک تبلیغاتی

زمانی می توانید از یک پیامک تبلیغاتی به نتیجه ای ایده آل دست پیدا کنید که تمام مهارت های روانشناسی در ترغیب مشتری به خرید را به کار برده باشید بنابراین می توان گفت استفاده از بازاریابی به وسیله پیامک تبلیغاتی باید به شکل طراحی شده از قبل با روش و اصول درست روانشناسی فروش همراه باشد این که مشتریان شما تمایل دارند چه بازه زمانی و چه تعداد پیام در مدت مشخص دریافت کنند و مشخصا به چه توضیحاتی از آن محصول را نیاز دارند همه این موارد از بخش های مهمی است که قبل از ارسال پیامک باید با اصول درست و صحیح سنجیده شود.

اشتراک گذاری

کسب و کار و راز ماندگاری آن ایجاد تبلیغات موثر است ولی آیا باید قبل از ایجاد کسب و کار ابتدا تبلیغات کنیم؟ بسیاری از افراد در زمان شروع کسب و کار جدید و ایده های خلاقانه خود تلاش می نمایند تا با تبلیغات فراوان به سرعت مشتریان زیادی کسب کنند ولی این روش زمانی خوشایند است که مشتری شما به صورت دائمی از محصولات و خدمات شما استفاده کنند. برای عملی کردن این موضوع راهکارهای مختلفی وجود دارد ولی مهم ترین بخش اطلاع رسانی و بالابردن کیفیت خدمات ارائه شده از طرف شماست که باعث می شود مشتریان فراوان همیشگی داشته باشید. پیامک تبلیغاتی می تواند شما را در این بخش بسیار کمک کند. چه در معرفی اولیه کسب و کار شما به دیگر افراد و چه ثابت نگه داشتن مشتریان دائمی مصرف کننده محصولات شما.


    دقت در ارسال پیامک تبلیغاتی به شکل هدف دار


جهت روش بازاریابی و ارسال پیامک تبلیغاتی نمی توان نقطه انتهایی در نظر گرفت و حتی می توان گفت زمان گذاری نیز جهت ارسال پیامک تبلیغاتی نیز بخشی است که شما تصمیم گیرنده آن هستید. ولی همه این موارد باید سنجیده شده انجام گیرد. یکی از بخش های مهم صاحبان کسب و کار گسترش دامنه تبلیغات می باشد. بسیاری از افراد به تصور این که شماره های که در پنل های اس ام اس وجود دارند ثابت و همیشگی است به ارسال پیام می پردازند ولی این فکر بسیار غلط است. باید در نظر داشت شماره های پنل را به صورت دوره ای به روزرسانی نمائید. این عمل باعث گسترش دامنه ارسال پیامک تبلیغاتی شما به افراد زیادی می شود.
پیامک تبلیغاتی جهت کسب و کار خود را باید به شکل استاندارد طراحی نمود هم چنین تطابق پیامک تبلیغاتی با نیاز مشتری بسیار تاثیرگذار است. باید بازار هدف مشخصی برای کسب و کار خود ایجاد کنید زیرا ارسال همیشگی مقدار زیادی پیامک تبلیغاتی نمی تواند شما را به هدف خود یعنی رونق کار و کسب مشتریان همیشگی برساند.

از جمله دلایل مورد پسند بودن پنل اس ام اس و ارسال پیامک به شکل انبوه می توان به جنبه اقتصادی و داشتن صرفه برای ارسال کننده پیام را عنوان کرد. این نوع اطلاع رسانی به شکل آزاد انجام می گیرد و می توان جامعه هدف ما ( افرادی که بیشتر با آن ها رابطه کاری داریم) را مورد توجه قرار دهد. این نوع تبلیغات دارای آسانی در پاسخ به نیازهای افراد و همین طور جنبه خدماتی بسیار خوب آن است. کارکرد پنل اس ام اس را می توان در جنبه های مختلف اطلاع رسانی، تبلیغ و بازاریابی، استفاده به شکل شخصی، در اجرای قرعه کشی و مسابقه ها و ... عنوان کرد. به همین دلیل پنل اس ام اس دارای جنبه های مختلف کاربردی بالایی می باشند.
دیگر موبایل به عنوان یکی از وسایل همراه و ضروی همه افراد تبدیل شده است و روز به روز ارتباط کاری و شخصی افراد با این وسیله بیشتر شده و در حال رشد است بررسی این موارد از جانب کسانی که دارای کسب و کارهای مختلف هستند باعث شده تا دسترسی راحت تری به مشتری داشته باشند و با داشتن شماره تماس مشتریان با مقدار هزینه کم ودر بازه زمانی کمی بتوانند به بازاریابی محصول خود بپردازند. ارسال پیامک ازطریق پنل اس ام اس می تواند به بازاریابی هدفمند محصول و خدمات منجر شود. شما با ایجاد لیستی از شماره تماس مشتریان و کسانی که ارتباط کاری با آن ها دارید می توانید به شکلی موفقیت آمیزی به بازاریابی در غالب اس ام اس پرداخته به این صورت که به شکل مستقیم با مصرف کننده محصول یا خدمات خود در ارتباط بوده و در عرض چند ثانیه پیام شما توسط او خوانده می شود.

ولی در دیگر بازاریابی های که با فناوری جدید در ارتباط هستند مثلا تبلیغاتی که به شکل اینترنتی انجام می شود امکان دسترسی افراد محدودتر به آن قرار خواهد گرفت و باید امکان وجود و عدم وجود اینترنت از سوی مشتری فراهم باشد. از دیگر مزایای ارسال اس ام اس به شکل انبوه امکان ذخیره کردن پیام توسط خواننده است چناچه اس ام اس شما از سوی مخاطب دارای جذابیت باشدباعث ارسال آن پیام به افراد دیگر توسط گیرنده پیام می شود که این نیز می تواند در گسترش و تبلیغ بیشتر کار شما موثر باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar

مطالب مرتبط

  • پیامک تبلیغاتیپیامک تبلیغاتی پیامک تبلیغاتی یا SMS تبلیغاتی از دیگر امکاناتی می باشد که جهت جذب مشتری و بازاریابی از طریق ارسال اس ام اس می باشد که توصیه می شود اولین پیامک تبلیغاتی خود را با […]
  • بانک داری و استفاده از پنل اس ام اسبانک داری و استفاده از پنل اس ام اس یکی از تئوری های جدید که باعث جلب توجه محققان مختلفی قرار گرفته است بحثی در مورد استفاده از تکنولوژی جهت افراد مختلف است که توسط دیویس ارائه شده است." او اعتقاد […]
  • علت عدم دریافت پیامک تبلیغاتی چیست؟علت عدم دریافت پیامک تبلیغاتی چیست؟ شاید شما هم جز کسانی باشید که تا به حال برای استفاده از آگاهی یا اطلاع رسانی، تبلیغ و ... پیامک تبلیغاتی را امتحان کرده باشید قصد ارسال پیامک انبوه به شمارهای مشخص […]
  • سامانه ارسال پیامک انبوهسامانه ارسال پیامک انبوه سامانه ارسال پیامک انبوه ( ارسال پیام کوتاه در سطح گسترده ) به معنی ارسال تعداد زیادی SMS به مخاطبان که با اهداف متنوعی از قبیل بازاریابی، تبلیغ، سرگرمی، معرفی، […]
اشتراک خبرنامه پیامکی
×
اشتراک خبرنامه ایمیلی
×