Skip to main content
سامانه ارسال پیامک انبوه

سامانه ارسال پیامک انبوه

سامانه ارسال پیامک انبوه ( ارسال پیام کوتاه در سطح گسترده ) به معنی ارسال تعداد زیادی SMS به مخاطبان که با اهداف متنوعی از قبیل بازاریابی، تبلیغ، سرگرمی، معرفی، جذب مخاطبان، همکاری، یاد آوری و بسیاری موارد دیگر در تمام نقاط جهان انجام می شود که با استفاده از نرم افزار ارسال و دریافت پیامک انبوه صورت می گیرد.

    سامانه ارسال پیامک انبوه چیست؟

یک فرصت ارسال پیام کوتاه با صرفه جویی در وقت و هزینه بعنوان شاخصی ارزیابی و گرفتن feedback کاربرد دارد. سامانه ارسال پیامک انبوه یک راه ارتباطی ساده و سریع با مشتریان بالقوه می باشد که در تبدیل آن ها به مشتریان بالفعل نقش بسزایی خواهد داشت.
از جمله انواع سامانه ارسال پیامک انبوه بصورت زیر می باشند:
سامانه ارسال پیامک های زمانبندی شده (یا دوره ای)
ارسال پیام کوتاه در سطح منطقه ای و کشوری
ارسال پیامک در سطح استانی و بین المللی
• ارسال کارت ویزیت و نوبت دهی هوشمند
• ارسال بر اساس شماره های تعیین شده
ارسال SMS گروهی و تکی
• ارسال بر اساس کد پستی
• ارسال پیامک صوتی

    هدف سامانه ارسال پیامک انبوه

هدف سامانه ارسال پیامک انبوه که در جهت حفظ تعامل و داد و ستد با مشتریان و مخاطبان انجام می شود، ترکیبی از مقرون به صرفه بودن، سرمایه گذاری کوچک و ROI بالا می باشد. ROI در سامانه ارسال پیامک انبوه بمعنی Return on Investment یعنی نرخ بازگشت سرمایه که شاخصی جهت سنجش سودمندی سرمایه گذاری و یا روش های اعمال شده می باشد.
از جمله کاربرد سامانه ارسال پیامک انبوه می توان به موارد زیر اشاره نمود:
• قابلیت افزودن بی نهایت شماره از مخاطبان که با روش های مختلفی قابل اداره کردن و مدیریت هستند.
• قابلیت حذف شماره های تکراری یا منقضی شده بطور اتوماتیک در سامانه ارسال پیامک انبوه
• قابلیت تنظیم و ارسال پیامک انبوه بصورت برنامه ریزی شده و در زمانبدی های مختلف (روز ها و زمان های خاص)
پیام کوتاه انبوه قابل ارسال در شبکه های مبایلی داخلی و بین المللی
• قابلیت خواندن در تمام نقاط جهان در انواع گوشی های هوشمند و ساده
• قابلیت شخصی سازی SMS با استفاده از کاراکتر ها و زبان های خاص

اشتراک گذاری

از جمله دلایل مورد پسند بودن پنل اس ام اس و ارسال پیامک به شکل انبوه می توان به جنبه اقتصادی و داشتن صرفه برای ارسال کننده پیام را عنوان کرد. این نوع اطلاع رسانی به شکل آزاد انجام می گیرد و می توان جامعه هدف ما ( افرادی که بیشتر با آن ها رابطه کاری داریم) را مورد توجه قرار دهد. این نوع تبلیغات دارای آسانی در پاسخ به نیازهای افراد و همین طور جنبه خدماتی بسیار خوب آن است. کارکرد پنل اس ام اس را می توان در جنبه های مختلف اطلاع رسانی، تبلیغ و بازاریابی، استفاده به شکل شخصی، در اجرای قرعه کشی و مسابقه ها و ... عنوان کرد. به همین دلیل پنل اس ام اس دارای جنبه های مختلف کاربردی بالایی می باشند.
دیگر موبایل به عنوان یکی از وسایل همراه و ضروی همه افراد تبدیل شده است و روز به روز ارتباط کاری و شخصی افراد با این وسیله بیشتر شده و در حال رشد است بررسی این موارد از جانب کسانی که دارای کسب و کارهای مختلف هستند باعث شده تا دسترسی راحت تری به مشتری داشته باشند و با داشتن شماره تماس مشتریان با مقدار هزینه کم ودر بازه زمانی کمی بتوانند به بازاریابی محصول خود بپردازند. ارسال پیامک ازطریق پنل اس ام اس می تواند به بازاریابی هدفمند محصول و خدمات منجر شود. شما با ایجاد لیستی از شماره تماس مشتریان و کسانی که ارتباط کاری با آن ها دارید می توانید به شکلی موفقیت آمیزی به بازاریابی در غالب اس ام اس پرداخته به این صورت که به شکل مستقیم با مصرف کننده محصول یا خدمات خود در ارتباط بوده و در عرض چند ثانیه پیام شما توسط او خوانده می شود.

ولی در دیگر بازاریابی های که با فناوری جدید در ارتباط هستند مثلا تبلیغاتی که به شکل اینترنتی انجام می شود امکان دسترسی افراد محدودتر به آن قرار خواهد گرفت و باید امکان وجود و عدم وجود اینترنت از سوی مشتری فراهم باشد. از دیگر مزایای ارسال اس ام اس به شکل انبوه امکان ذخیره کردن پیام توسط خواننده است چناچه اس ام اس شما از سوی مخاطب دارای جذابیت باشدباعث ارسال آن پیام به افراد دیگر توسط گیرنده پیام می شود که این نیز می تواند در گسترش و تبلیغ بیشتر کار شما موثر باشد.

پنل های اس ام اس می توانند دسترسی به شماره های دلخواه و یا شماره های شهر ها و استان های سراسر کشور داشته باشد. پنل ها دارای شماره خصوصی بوده و این شماره انحصارا اختصاص به ارسال اس ام اس دارد. مدیریت داشتن بر پنل از جمله امتیازات و کارکردهای پنل اس ام اس است. نگارش متن اس ام اس و بهره گیری از متون مورد علاقه در سایز مختلف نوشتاری، تعداد ارسال با توجه به نیاز شما انجام خواهد شد. انتخاب شهر و استان مورد نظر به وسیله شما انجام می شود. انتخاب کردن نوع شماره دائمی و یا شماره های اعتباری نیز به دست شما قابل تفکیک است. برای ارسال اس ام اس انبوه می توانید شماره های فعال شهر ها و مناطق را که در پنل های اس ام اس وجود دارد انتخاب کرده و برای مناطق هدف خود به راحتی اس ام اس ارسال نمائید. همانطور که گفته شد هریک از پنل های اس ام اس دارای شماره اختصاصی جهت ارسال پیامک می باشند و این باعث می گردد چناچه نیاز به دریافت اس ام اس باشید حالت پرسش و پاسخ به راحتی از طریق پنل و این شماره که به شکل انحصاری مربوط به شماست استفاده کنید.

    نحوه کارکرد پنل های اس ام اس 

زبان پنل های اس ام اس انبوه به فارسی است و کارکرد بسیار راحتی برای مشتری و مصرف کننده آن دارد بنابراین نگرانی از بابت استفاده از پنل اس ام اس نداشته باشید چون به راحتی می توانید از پنل اس ام اس استفاده کنید بدون این که نیاز به دوره های آموزشی خاصی داشته باشید.  از جمله کارکرد های اصلی پنل های اس ام اس، فرستادن حجم بالای اس ام اس و یا همان ارسال پیامک انبوه می باشد. که در مقایسه با ارسال پیامک از سیم کارت به شکل شخصی بسیار به صرفه است و اینکه مزایای دیگری از جمله اطمینان از ارسال در زمان مشخص همه پیام ها را جهت گیرنده را برای شما فراهم می کند. ارسال پیامک از طریق پنل اس ام اس به شکل تحت وب می باشد که باعث می گردد اس ام اس شما سریعا و به شکل مستقیم به مخابرات متصل شده و نیازی به ایجاد سیم کارت فردی ندارد و همین مسئله باعث ارسال سریع و در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar

مطالب مرتبط

اشتراک خبرنامه پیامکی
×
اشتراک خبرنامه ایمیلی
×