Skip to main content
آغاز ارسال پیامک تبلیغاتی و میزان اثرگذاری

آغاز ارسال پیامک تبلیغاتی و میزان اثرگذاری

جهت ارسال پیامک تبلیغاتی نمی توان نقطه ابتدا و انتها مشخص کرد و زمان مشخصی را برای بازاریابی و ارسال پیامک تبلیغاتی قرار داد هر زمان و هر روزی که شما آغازگر ارسال پیامک تبلیغاتی باشید و هر چقدر پیام و نوع تبلیغات شما هدف دارتر و تامین کننده نیاز مخاطبان باشد سریع تر و با اثر بیشتر بازاریابی و تبلیغات روبه رو خواهید شد. اما باید در نظر داشت برنامه ریزی و زمان بندی جهت تاثیرگذاری بهتر باعث می گردد که افراد به اهدافی که دارند زودتر دست پیدا کنند و مقدار تاثیر گذاری پیامک تبلیغاتی زودتر نمود پیدا کند.

    زمان بندی برای آغاز ارسال پیامک تبلیغاتی

اگر زمان ارسال پیامک تبلیغاتی شما خیلی زودتر از زمان موردنظر باشد احتمال فراموشی افراد بیشتر است و خیلی زود به حیطه فراموشی سپرده شده و از میزان اثرگذاری آن کاسته می شود. به طور مثال یک پیامک تبلیغاتی جهت یک تخفیف و یا مراسم خاص را چند ماه زودتر ارسال کنید به حتم افراد زیادی آن را به ذهن نخواهند سپرد و این نوع ارسال پیامک تبلیغاتی بی اثر خواهد بود. اگر قرار است برنامه مشخصی در آخر هفته رخ دهد چند روز قبل باید به ارسال پیام پرداخت ولی اگر یک رویداد بزرگ را می خواهید تبلیغ کنید مثلا افتتاح یک فروشگاه می توانید به صورت هفته یا ماه شمار این کار را انجام دهید. اگر زمان ارسال پیامک تبلیغاتی شما بیش از اندازه زود باشد نیز دچار مشکل خواهید شد زیرا شاید نتوانید به آن چه می خواهید دست پیدا کنید و در ایجاد تعهداتی که در قبال ارسال پیامک تبلیغاتی و معرفی دارید دچار مشکل شوید بنابراین سنجش و زمان بندی با توجه به کسب و کار و نوع پیامک تبلیغاتی ارتباط دارد.
تعداد دفعاتی که پیامک تبلیغاتی باید ایجاد و ارسال شود نباید زیاد باشد مثلا حداقل هفته ای دو بار یا کمتر البته به غیر از تبلیغاتی که معرف تخفیف در روز خاصی بوده و یا به این شکل هستند. ارسال زیاد و مکرر پیامک تبلیغاتی باعث عادی شدن و از بین رفتن میزان اثر گذاری می شود باید به نحوی پیامک تبلیغاتی شما ارسال شود که مخاطب با خواندن آن نیاز خود رفع کند و باید این حس در مخاطبان القا شود که در صورت نخواندن و پاسخ ندادن به آن چیز مهمی را از دست خواهند داد.

اشتراک گذاری

پیامک دیگر تنها وسیله ای جهت ارسال و دریافت پیام میان استفاده کنندگان تلفن همراه نیست و موارد استفاده مختلفی برای آن تعریف شده است. اس ام اس از جمله راه های مفید جهت ارتباط اداره ها ، سازمان ها ، بانک ها، بیمه ها، دانشگاه ها، شرکت ها و فروشگاه ها و.... با مشتریان و مخاطبان خود است. برای مثال جمله کاربردهای پنل اس ام اس را می توان به اعلام نمرات به دانشجویان، ارسال خبرنامه ها در دانشگاه ها و موسسات عالی عنوان کرد و یا اعلام قیمت محصولات به نمایندگان، اعلام جلسات کاری با همکاران و سازمان های دیگر از جمله کاربردهای پنل های پیام انبوه عنوان کرد.
استفاده از پنل اس ام اس در دیدگاه اول جهت افراد و تبلیغات دیده می شود ولی باید گفت پنل های اس ام اس جهت بسیاری از بخش ها به خصوص بخش های مدیریتی که افراد زیادی را تحت نظارت دارند یکی از ملزومات اصلی است اطلاع رسانی و ابلاغیه ها به افراد تحت مدیریت می تواند با استفاده یک پنل ارسال اس ام اس و سامانه ارسال پیامک انبوه انجام پذیرد. این روش اطلاع رسانی دیگر نیازی به هزینه توزیع ندارد و به شرایط مختلف وابسته نیست و امروزه کسی نیست که در روز چند بار گوشی خود را بازبینی نکند و بنابراین می توان گفت تمامی اس ام اس و اطلاع رسانی شما به این وسیله دیده خواهد شد.

از جمله مزایای پنل اس ام اس، اطمینان از ارسال تمام پیام ها می باشد و چناچه پیامی دچار خطا شده و ارسال نگردد می توان آن را از سیستم مشاهده نمود و خطا را رفع کرد. زمانی که شما یک پنل خصوصی جهت پیامک انبوه داشته باشید می توانید برای اطلاع رسانی فوری اقدام کنید بدون این که نیازی به مراجعه مرکز خدمات دهنده آن باشید و این شماره پیامک و اطلاع رسانی انحصاری شما، باعث خواهد شد افراد زمانی که شماره را در گوشی خود می بینند متوجه پیام شما شده و زودتر عکس العمل نشان داده و خواندن پیام شما مقدم می شود و چناچه بخواهید در نظر سنجی و مسائل بیشتری از افراد تحت مدیریت و سرپرستی خود اقدام کنید نیز می توانید از این روش استفاده کنید.

یکی از تئوری های جدید که باعث جلب توجه محققان مختلفی قرار گرفته است بحثی در مورد استفاده از تکنولوژی جهت افراد مختلف است که توسط دیویس ارائه شده است." او اعتقاد دارد که دو عامل اصلی 1- کاربردی بودن 2- سهولت کاربری سیستم ها، تاثیر بسیار بسزایی در شکل گیری تصمیم مشتری و در نهایت استفاده عملی از سیستم توسط مشتری دارد."
موبایل یکی از دستاوردهای جدیدی است که در بخش بانکداری بسیار حائز اهمیت است استفاده از موبایل مزایای زیادی هم برای بانک ها و هم چنین جهت مشتریان فراهم کرده است. استفاده از پنل اس ام اس در بانکداری کاربردهای مختلفی را می تواند شامل شود با استفاده از این فناوری در بانک داری می توان امکانات و فعالیت های ارتباطی گسترده تری را ایجاد نمود هم چنین در بازار و فضا رقابتی باقی ماند، در مقدار زمان و هزینه نیز به وسیله استفاده ازاین سیستم صرفه جویی کرد. امکان دسترسی آسان تر به مشتریان، سرعت بالای ارائه خدمات به این روش از جمله مزایای دیگری است که لزوم استفاده از پنل اس ام اس در بانک ها را ضروری ساخته است. استفاده فراگیر مردم از تلفن همراه و تاثیر زیاد پیامک بر روی آن ها می تواند در ترغیب مدیران بانکی به بهره گیری از این روش در اولویت های کاریی عنوان کرد. یکی از این روش ها اعلام مانده حساب ها؛ واریز سود حساب ها و یا سررسید اقساط به وسیله ارسال پیامک از طریق پنل اس ام اس به مشتریان می باشد که باعث جلب نظر افراد مختلف و استفاده از این روش به شکل معمول شده است.

    استفاده از پنل اس ام اس در ارسال پیام های شخصی و محرمانه


با توجه به این که خطوط موبایل در دسترس همه افراد وجود دارد و به صورت یک وسیله شخصی می باشد می توان بسیاری از بخش های صورت حساب های محرمانه و گردش های مالی را با استفاده از پیامک از طریق پنل اس ام اس به مشتریان انتقال داد در واقع استفاده از پنل اس ام اس در بانکداری جز نیازهای ضروری است که باعث جلب اطمینان و توجه مشتریان به استفاده از خدمات ارائه شده از طریق آن می گردد. سادگی، سرعت و کارایی بالا استفاده از پنل اس ام اس سبب بهره گیری همه بانک های دولتی و خصوصی از این روش شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar

مطالب مرتبط

  • ایجاد تکاپو جهت خرید به وسیله پیامک تبلیغاتیایجاد تکاپو جهت خرید به وسیله پیامک تبلیغاتی با توجه به بحث های متنوع کسب درآمد و فروش بیشتر و همچنین رقابتی شدن محصولات، روش های مختلفی جهت بازاریابی و فروش محصولات امروزه ایجاد شده است که باعث تلقین یا […]
  • پیامک تبلیغاتی و مقدار اثر گذاری در کسب و کارپیامک تبلیغاتی و مقدار اثر گذاری در کسب و کار کسب و کار و راز ماندگاری آن ایجاد تبلیغات موثر است ولی آیا باید قبل از ایجاد کسب و کار ابتدا تبلیغات کنیم؟ بسیاری از افراد در زمان شروع کسب و کار جدید و ایده های […]
  • امکانات سامانه ارسال پیام کوتاه چیست؟امکانات سامانه ارسال پیام کوتاه چیست؟ همان طور که عنوان شد سامانه های ارسال پیام کوتاه دارای مزیت و کاربردهای بسیاری است که باعث می شود کاربران زیادی را به خود جذب کند از جمله امکانات سامانه ارسال پیام […]
  • سامانه ارسال پیامک انبوهسامانه ارسال پیامک انبوه سامانه ارسال پیامک انبوه ( ارسال پیام کوتاه در سطح گسترده ) به معنی ارسال تعداد زیادی SMS به مخاطبان که با اهداف متنوعی از قبیل بازاریابی، تبلیغ، سرگرمی، معرفی، […]
اشتراک خبرنامه پیامکی
×
اشتراک خبرنامه ایمیلی
×