Skip to main content
سه بخش اصلی در متن پیامک تبلیغاتی

سه بخش اصلی در متن پیامک تبلیغاتی

کلمات ابتدایی پیامک تبلیغاتی : این قسمت اصلی ترین بخش و می توان گفت تاثیرگذارترین بخش برای خواندن بقیه متن است طبق تحقیقات کاربران موبایلی در آغاز چند کلمه ابتدایی پیامک را می خوانند و بعد نسبت به شماره فرستنده و باقی قسمت ها واکنش نشان می دهند. بنابراین این بخش نشان می دهد که شما باید کلمات شروع کننده خود را به شکل جذاب قرار دهید تا بقیه متن پیامک از طرف مخاطب شما خوانده شود. در بخش اول پیامک تبلیغاتی خود سعی کنید از کلمات تکراری و روزمره و یا کلمات مخصوص شروع نامه های اداری مانند باسلام و احترام، اعضای محترم و… استفاده نکنید. بهتر است با چند کلمه از صنف و یا بخشی که مرتبط به آن می خواهید تبلیغ کنید آغاز کنید مثلا تعطیلات به کجا بریم؟ دوست من! رایانه ات مشکل پیدا کرده؟ و… این نحوه آغاز کردن پیامک تبلیغاتی، بیشتر جلب توجه می کند.
ادامه متن پیامک تبلیغاتی : ادامه متن پیامک تبلیغاتی نیز باید آنقدر دارای جذابیت باشد تا مخاطب را در خواندن مصمم نگه دارد. معمولا پیامک تبلیغاتی یک پیام هفتاد کاراکتری است بنابراین باید بدانید زیاد نمی توانید توضیح دهید و بازه کلماتی محدودی دارید و باید به نحو احسن از آن استفاده کنید. در این بخش اصل مطلب توضیح داده می شود نام محصول و یا خدمتی که قرار است ارائه کنید و یا میزان تخفیف و جشنواری خریدی که قرار است مشتریان در آن شرکت کنند گفته می شود. منظور از نوشتن و نگارش متن استفاده از جملات دقیق با افعال و فاعل ها بجا نیست بلکه در طراحی متن پیامک تبلیغاتی خود نیازی نیست تمام قواعد ادبیات فارسی رعایت شود بلکه این کاراکتر محدود به شما اجازه هر نوع نوشتاری را نمی دهد باید در یک یا دو خطی که اجازه ارتباط با مشتری را دارید در حد چند کلمه و یا عدد مشتری را به سرعت جذب کنید.
پایان متن پیامک تبلیغاتی : چناچه مخاطب شما به پایان پیامک تبلیغاتی برسد و آن را تا انتها بخواند یعنی شما تقریبا به موفقیت دست پیدا کرده اید تا اطلاع رسانی کاملی نسبت به محصول ویا خدمات خود داشته باشید. برای ارتباط موثر تر و بیشتر در آخر پیامک می توانید آدرس سایت خود و یا شماره تماس خود را قرار دهید.
.

اشتراک گذاری

همه افراد علاقه مند هستند که دارای کسب و کار پر رونق باشند و از میزان فروش و یا خدماتی که ارائه می دهند سود دهی بالایی نصیبشان شود و التزام این عمل، یافتن مشتری می باشد. برای این منظور راه های زیادی از جمله عرضه محصولات با کیفیت، تخفیف، دسترسی آسان و... وجود دارد ولی از بین همه این موارد، بازاریابی و تبلیغات مهم ترین بخش برای ایجاد کسب و کار موفق می باشد. روش های موثر تبلیغات باعث می شود که افراد و مشتریان زیادی به سمت شما بیایند و این عمل باعث شناخته شدن و فروش بیشتر می گردد اما در این بین باید دنبال تبلیغاتی بود که با کمترین هزینه، بیشترین سوددهی را داشته باشد. ارسال پیامک تبلیغاتی یکی از موفق ترین و کم هزینه ترین نوع تبلیغات و انواع بازاریابی می باشد که تاثیر گذاری بسیاری بالای دارد.


    میزان تاثیر گذاری پیامک تبلیغاتی در کسب و کار


در این روش از تبلیغات و بازاریابی، نیازی نیست که شما مخاطب و مشتری خود را بیابید و در مورد محصول و خدمات برای آن به شکل رو در رو شرح دهید بلکه با یک پیامک تبلیغاتی همگانی می توانید افراد زیادی را تحت تاثیر قرار دهید و به طور غیر مستقیم و غیر حضوری با آن ها در ارتباط باشید، این افراد لزوما مشتریان قبلی شما نبوده بلکه افراد زیادی از جمله یک منطقه جغرافیایی را می تواند شامل می شود حتی این روش باعث خواهد شد به شکل ریشه ای و زنجیره وار مشتریان و مخاطبان بیشتری پیدا کنید به طور مثال چناچه پیامک تبلیغاتی جذابی را ارسال کنید این روش باعث خواهد که پیام شما از طرف مخاطب ذخیره و به دیگر افراد ارسال گردد. استفاده از پیامک تبلیغاتی به دلیل دسترسی بیشتر افراد به موبایل و بازدید روزانه بسیار بیشتر و زودتر تاثیر گذار است و از تبلیغات به شکل ایمیلی و یا تبلیغات چاپی که نفرات کمتری قابلیت دسترسی به آن ها را دارند موثرتر است.

سامانه ارسال پیام کوتاه تنها جنبه اطلاع رسانی و آگاهی رساندن ندارد بلکه به شیوه مناسب می توان از آن جهت بازاریابی استفاده کرد. شما با تهیه یک سامانه ارسال پیام کوتاه می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن بازاریابی مفیدی برای محصولات خود داشته باشید. زمانی که شما تبلیغ مورد نظر آماده کردید زمان و تکرار آن را سنجیدید حالا نوبت استفاده از سامانه ارسال پیام کوتاه است تا پیام های تبلیغاتی خود را به شکل زمان بندی شده و تایید شده ارسال کنید. شما در آخر هر پیام می توانید عبارت این پیام را به دوستان خود ارسال کنید را قرار دهید با این روش می توانید پیامک تبلیغاتی و بازاریابی زنجیره واری را با ارسال یک پیام به افراد مورد نظر داشته باشید. ارسال این شکل پیام باعث اهمیت پیدا کردن آن می شود به طوری که حتی از پیام ارسالی شما بیشتر تاثیر گذار خواهد بود.


    موارد تاثیر گذار سامانه ارسال پیام کوتاه و اجرای بازاریابی


از جمله ارکان اصلی و تاثیرگذار در بازاریابی پیامکی استفاده از سامانه ارسال پیام کوتاه به شکل شماره مشخص و ثابت می باشد. ایجاد اطمینان در مخاطبان اولین رکن در بازاریابی به این روش است. استفاده از سامانه ارسال پیام کوتاه به شکل خصوصی و شماره مشخص سبب می گردد مخاطبان شما را به وسیله این شماره شناسایی کنند و زودتر به آن عکس العمل نشان دهند. بازاریابی پیامکی ای می تواند موفقیت آمیز باشد که هدف دار و مشخص باشد مقدار تکرار، زمان بندی، نوع نگارش متن پیام باید قبل از ارسال پیامک از طریق سامانه ارسال پیام کوتاه برنامه ریزی شده و مشخص باشد. دسته بندی کردن مخاطبان و مشتریان جهت نوع مصرف و برای ارسال پیام کوتاه می تواند بسیار مفید واقع شود زیرا هم از نظر هزینه کمتری را در قبال ارسال پیام کوتاه متقبل خواهید شد و هم بازارهدف خود شناسایی شده عمل کرده و نتیجه بهتری خواهید گرفت.

دیدگاه بگذارید

avatar

مطالب مرتبط

  • انواع پیامک تبلیغاتیانواع پیامک تبلیغاتی پیامک تبلیغاتی می تواند به دلایل مختلف صورت گیرد یک پیامک تبلیغاتی می تواند جهت آشنایی افراد با یک مکان و فروشگاه جدید باشد یک پیامک تبلیغاتی جنبه فروش و یا معرفی […]
  • سامانه ارسال پیامک انبوهسامانه ارسال پیامک انبوه سامانه ارسال پیامک انبوه ( ارسال پیام کوتاه در سطح گسترده ) به معنی ارسال تعداد زیادی SMS به مخاطبان که با اهداف متنوعی از قبیل بازاریابی، تبلیغ، سرگرمی، معرفی، […]
  • ارسال اس ام اسارسال اس ام اس ارسال اس ام اس یا (SMS)(Short Message Service) یک سرویس ارسال پیام کوتاه می باشد که جزء خدمات تلفن همراه و وب، بعنوان یک سیستم ارتباطی بوده که بطور گسترده و قابل […]
  • اطلاع رسانی به وسیله سامانه ارسال پیام کوتاهاطلاع رسانی به وسیله سامانه ارسال پیام کوتاه ارسال پیامک یکی از موثرترین روش های ارسال مفهوم و منظور به مخاطب می باشد و اثرگذاری بالایی بر مخاطب دارد و از جنبه های مالی بسیار با صرفه تر از تماس های تلفنی است […]
اشتراک خبرنامه پیامکی
×
اشتراک خبرنامه ایمیلی
×