Skip to main content
امکانات سامانه ارسال پیام کوتاه

امکانات سامانه ارسال پیام کوتاه چیست؟

همان طور که عنوان شد سامانه های ارسال پیام کوتاه دارای مزیت و کاربردهای بسیاری است که باعث می شود کاربران زیادی را به خود جذب کند از جمله امکانات سامانه ارسال پیام کوتاه می توان به ارسال پیام کوتاه انفرادی و همین طورارسال پیام کوتاه گروهی است که این عمل باعث می شود در بازه زمانی کوتاهی افراد زیادی را تحت تاثیر قرار دهید و مناسب پیام های تبلیغاتی و بازاریابی، پیام های تبریک و تسلیت، پیام های هشداری و اطلاع رسانی و… می باشد که به وسیله خطوط موبایلی و پیام به شکل رفت و برگشت تک مخاطب این کار عملی نمی شود. از جمله مزیت های دیگر سامانه ارسال پیام کوتاه، ارسال پیام از فایل اکسل به شکل الگو پذیر می باشد و براساس تمایلی که کاربر دارد می تواند تغییر کند و هم چنین ارسال پیام از طریق دفتر تلفن نیز براساس نام و نام خانوادگی گیرنده پیام نیزمی تواند صورت بگیرد.

     ویژگی سامانه ارسال پیام کوتاه جهت آموزش

از دیگر ویژگی های سامانه ارسال پیام کوتاه، ارسال پیام به شکل دوره ای براساس ماه و روز و سال به شکل پیام پویا و پیام ثابت امکان پذیر است که می تواند به شکل رندمی یا ترتیبی به مخاطبان شما صورت گیرد و این عمل سبب می گردد که به شکل مشخص در بازه زمانی معلوم با مخاطبان خود در ارتباط باشید و این نوع از کاربرد و نحوه ارسال پیام کوتاه بیشتر جنبه آموزشی دارد و برای افرادی مناسب است که قصد آموزش و تعلیم مطالبی را به افراد مشخصی دارند مثلا چناچه شما بخواهید آموزش لغات زبان انگلیسی را به گروه و افراد تعیین شده در بازه زمانی چند ماهه ارسال کنید و یا قصد آگاهی رساندن در زمینه سلامت باشید و بخواهید مسائل بهداشتی وسلامت را در تایم های معلوم به افراد و مخاطبان خود اطلاع رسانی کنید کاربرد دارد که این عمل بسیار کاربردی و موثر است استفاده از سامانه ارسال پیام کوتاه در زمینه آموزش در حال حاضر نیز بسیار رواج دارد.
در مطالب بعدی دیگر ویژگی های سامانه ارسال پیام کوتاه که بسیار کاربردی و مفید می باشد را توضیح خواهیم داد.

اشتراک گذاری

همان طور که عنوان شد ارسال پیامک نسبت به تماس تلفنی هزینه بسیار کمتری داشته و در هر وقت و زمان به مخاطب خود دسترسی خواهید داشت حتی چناچه او در هر زمانی قادر نباشد با شما مکالمه تلفنی داشته باشد ولی پیامک شما به او خواهد رسید. در این بین ارسال اس ام اس رایگان از جمله مواردی که افراد زیاد خواستار آن هستند تا مقداری از هزینه های خود را کمتر کنند و بتوانند به افراد بیشتری بدون هزینه پیامک بدهند. بسیاری از پنل ها و سامانه های ارسال پیام کوتاه جهت مشتری و افرادی که از آن ها استفاده می کنند هدیه ای مبنی ارسال اس ام اس رایگان قرار داده اند.

ارسال اس ام اس رایگان مناسب چه افرادی است؟

اما ارسال اس ام اس رایگان مناسب چه افرادی می باشد؟ چناچه شما از جمله افرادی هستید که نیازی به داشتن پنل مشخص و ارسال پیام های زیاد ندارید می توانید از سایت های دارای قابلیت ارسال اس ام اس رایگان که در بعضی موارد به طور محدود و یا بسته به امکانات آن سایت دارای قابلیت استفاده نامحدوددر تعداد ارسال اس ام اس رایگان از این سایت ها می باشد استفاده کنید. ما به شما توصیه می کنیم چناچه شما دارای کسب و کار مشخص هستید که باید جهت معرفی محصولات و خدمات خود افراد را مطلع سازید و یا از جمله سازمان ها و ادارتی هستید که باید برای اطلاع رسانی و یا تبلیغ در بازه های زمانی مشخص کارمندان خود را آگاه سازید از پنل ها و سامانه های ارسال پیام کوتاه استفاده کنید، زیرا همان طور که در مطالب قبلی هم گفته شد میزان اثر گذاری و ایجاد اطمینان از یک شماره مشخص باعث پذیرش بهتر و جلب نظر بیشتر افراد می گرد ولی زمانی که فقط قصد شما ایجاد یک تبلیغ و اطلاع رسانی در یک بار به افراد زیادی است و هزینه های زیادی را از طریق اس ام اس به شکل دستی این کار بر شما تحمیل می کند می توانید از طریق سامانه های ارسال اس ام اس رایگان استفاده کنید که این کار باعث کاهش هزینه ارسال پیام و اس ام اس برای شما خواهد شد.

یکی از مسائلی که باعث جلب توجه اکثر افراد شده است استفاده از بستر اینترنت برای استفاده از تبلیغات و بازه های ارسال پیام می باشد، ارسال پیامک از طریق اینترنت یکی از بخش های جالبی است که باعث جلب توجه افراد زیادی می گردد زیرا از طریق آن و به راحتی می توانید به نفرات زیاد و در هر جای دنیا پیام دهید. امروزه سایت های مختلفی اقدام به راه اندازی این کار نموده اند که هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فردی است ولی از نظر محتوا و بازه کاری همه دارای یک راستای کاری می باشند. برای ثبت نام در سایت های ارسال پیامک از طریق اینترنت ، داشتن یک شماره موبایل الزامی است. بعد از ثبت نام در سایت یک شماره فعال سازی جهت مویایل شما ارسال می شود که با استفاده از آن می توانید از امکانات سایت بهره مند گردید. مسئولیت ارسال پیامک از طریق اینترنت به تمام افراد، بر عهده شما می باشد و در صورت خطا و مزاحمت، طبق ضوابط قانون مخابرات و ارتباطات رادیویی با شما برخورد خواهد شد و اگر چندین باز مزاحمت و شکایتی نسبت به شما مطرح شود با قطع کامل سیم کارت مواجه خواهید شد.

    از جمله مزایای ارسال پیامک از طریق اینترنت

از جمله مزایای ارسال پیامک از طریق اینترنت باعث می گردد افراد زیادی را به شکل هم زمان بتوان در دسترس داشت از طریق این سایت ها می توان به شکل گروهی و انفرادی به افراد مختلف در هرجای دنیا پیامک ارسال نمود و بدین طریق با افراد مختلف دنیا در ارتباط بود. از جمله مزایای دیگر امکان ساخت دفترچه تلفن در این سایت می باشد. ارسال پیامک از طریق سایت ها با توجه بازه کاراکتر تعریف شده و پهنای لغوی می تواند تغییر کند و چناچه پیامک شما دارای لغات و کاراکتر زیادی باشد در چندین اس ام اس به مخاطب شما خواهد رسید. در مطالب بعدی در مورد مزایای بیشتر ارسال پیامک از طریق اینترنت و همچنین نحوه کارکردن با سایت های ارسال پیامک بحث خواهیم کرد.

[caption id="attachment_592" align="aligncenter" width="600"]ارسال پیامک از طریق اینترنت ارسال پیامک از طریق اینترنت[/caption]

    ظهور ارسال پیامک از طریق اینترنت و استفاده عام


از جمله استفاده های اولیه که با گوشی های موبایل انجام می شود فرستادن پیامک به افراد دیگر است که با گذشت سال ها تغییرات زیادی در آن ایجاد شده و به وسیله های مختلفی می توان پیامک ارسال کرد. از جمله این روش ها ارسال از طریق سامانه های ارسال پیام کوتاه و پنل های اس ام اس، ارسال پیامک از طریق اینترنت ، ارسال پیامک های رایگان و... می باشد.
با ظهور اینترنت و کاربرد پیداکردن آن به شکل عام استفاده از آن در ارسال پیامک رواج پیدا کرده است. مدتی است که با بوجود آمدن استفاده بیشتر از اینترنت و وجود سرویس های جدید و متصل شدن به خدمات تحت وب، امکانات زیادی به شکل تلفنی در دسترس کاربران اینترنت قرار داده شده است یکی از آن ها ارسال پیامک از طریق اینترنت می باشد. هم اکنون نرم افزارهای زیادی به وجود آمده است که کار ارسال پیامک از طریق اینترنت را انجام می دهند در بعضی از این نمونه ها چند پیامک رایگان، برای کاربر قرار داده شده است که می توان از آن ها استفاده کرد ولی چناچه مایل هستید به شکل حرفه ای و مداوم از آن ها استفاده کنید باید اکانت های پولی خریداری کنید.


    برخی از امتیازات ارسال پیامک از طریق اینترنت


امکانات و امتیازت زیادی به وسیله ارسال پیام کوتاه از طریق اینترنت وجود دارد از جمله امتیازات این روش مبلغ خیلی کمتری را برای ارسال اس ام اس و پیامک های انبوه صرف می شود بنابراین صرفه اقتصادی بسیار خوبی دارد. از دیگر امتیازات ارسال پیامک از طریق اینترنت می توان کاهش در زمان ارسال می باشد زیرا با این روش دیگر نیازی به صرف کردن زمان زیادی برای ارسال هر اس ام اس نیست و پیام های زیادی را در بازه زمانی کوتاهی می توانید ارسال کنید. از جمله امتیازات دیگر این روش، ارسال پیام های صوتی است که در سامانه ها و پنل های دیگر امکان آن وجود ندارد و باعث علاقه مندی استفاده از آن شده است. به وسیله این روش شما می توانید پیام خود را بدون محدودیت به هر جای دنیا که بخواهید ارسال کنید و می توان گفت مهم ترین مزیت ارسال پیامک از طریق اینترنت وجود این امکان باشد که بتوان با کمترین هزینه و به راحتی پیام خود را به سراسر دنیا ارسال نمود.

    روش های مختلف ارسال پیامک از طریق اینترنت با دسته بندی مختلف


ارسال پیامک به شماره های یک شهر، در این روش باید یک دسته بندی از قبل تعیین شده ای در تنظیمات سامانه ارسال پیام کوتاه و یا نرم افزاری که به وسیله آن از طریق اینترنت به ارسال انبوه پیام کوتاه می پردازید انجام شده باشد. ارسال پیامک از طریق اینترنت در این روش با جمع آوری به شکل فایل های اکسل صورت می گیرد و ذخیره در دفترچه تلفن پنل ایجاد کنید شما جهت استفاده از این روش می توانید شماره های فعال اعم از خط های اعتباری و دائمی مرتبط به آن منطقه را به شکل یک فایل درآورده و زمانی که نیاز به ارسال انبوه اس ام اس به آن منطقه و یا شهر را داشتید به راحتی بتوانید افراد زیادی را از آن منطقه و شهر را پوشش دهید.
ارسال پیامک از طریق اینترنت می تواند به شکل ارسال به یک پیش شماره خاص نیز صورت گیرد. به این شکل که شماره موبالی که دارای پیش شماره خاصی می باشد چه در داخل ایران و چه در کشورهای دیگر را با ذخیره در سیستم و اجرای این روش مانند ارسال معمول خطوط موبایلی به ارسال پیام کوتاه بپردازید.
روش ارسال پیامک از طریق اینترنت به روش کدپستی، در این بخش براساس کد پستی زمان خرید سیم کارت ها که به شکل کامل یادداشت شده صورت می گیرد. بنابراین با در دست داشتن کد پستی های مختلف می توانید دسته بندی دیگری جهت ارسال پیامک از این طریق داشته باشید.
ارسال پیامک از طریق اینترنت به مشاغل و اصناف مختلف، شما می توانید با مراجعه به اتحادیه ها و صنف های مختلف شماره های افراد را گردآوری و به شکل لیستی در اختیار داشته باشید و زمانی که نیاز به ارسال پیامک تبلیغاتی و یا اطلاع رسانی خاصی از طریق ارسال پیام انبوه داشته باشید از این روش نیز می توانید اقدام کنید. روش های گفته شده در سامانه های ارسال پیام کوتاه و بسیاری از پنل های ارسال پیامک امکان پذیر است و بستگی به امکانات و ویژگی های تعداد و مقدار ارسال اس ام اس در آن ها نیز می توان این روش ها را به کار برد.

دیدگاه بگذارید

avatar

مطالب مرتبط

  • ایجاد تکاپو جهت خرید به وسیله پیامک تبلیغاتیایجاد تکاپو جهت خرید به وسیله پیامک تبلیغاتی با توجه به بحث های متنوع کسب درآمد و فروش بیشتر و همچنین رقابتی شدن محصولات، روش های مختلفی جهت بازاریابی و فروش محصولات امروزه ایجاد شده است که باعث تلقین یا […]
  • آغاز ارسال پیامک تبلیغاتی و میزان اثرگذاریآغاز ارسال پیامک تبلیغاتی و میزان اثرگذاری جهت ارسال پیامک تبلیغاتی نمی توان نقطه ابتدا و انتها مشخص کرد و زمان مشخصی را برای بازاریابی و ارسال پیامک تبلیغاتی قرار داد هر زمان و هر روزی که شما آغازگر ارسال […]
  • پیامک تبلیغاتی و مقدار اثر گذاری در کسب و کارپیامک تبلیغاتی و مقدار اثر گذاری در کسب و کار کسب و کار و راز ماندگاری آن ایجاد تبلیغات موثر است ولی آیا باید قبل از ایجاد کسب و کار ابتدا تبلیغات کنیم؟ بسیاری از افراد در زمان شروع کسب و کار جدید و ایده های […]
  • سامانه ارسال پیامک انبوهسامانه ارسال پیامک انبوه سامانه ارسال پیامک انبوه ( ارسال پیام کوتاه در سطح گسترده ) به معنی ارسال تعداد زیادی SMS به مخاطبان که با اهداف متنوعی از قبیل بازاریابی، تبلیغ، سرگرمی، معرفی، […]
اشتراک خبرنامه پیامکی
×
اشتراک خبرنامه ایمیلی
×